Doradca AM

Forum integracyjno-informacyjne Doradcy


#1 02-04-2007 15:47

Ela

doradcA

Zarejestrowany: 02-03-2007
Posty: 140
Punktów :   

Pomysly portalowe

Zapraszam wszytkich do dyskusji nad portalem, nad wygladem strony Akademii. Co wam sie tam podoba a co nie, co fajnego widzieliscie na innych stronach i mogloby sie tez sprawdzic na tej.

Offline

 

#2 02-04-2007 15:48

Ela

doradcA

Zarejestrowany: 02-03-2007
Posty: 140
Punktów :   

Re: Pomysly portalowe

Zapraszam rowniez do obejrzenia mojego najnowszego "dziela" - baneru na strone. Mozna go sobie obejrzec na mailu portalam.o2.pl, haslo: akademia

Offline

 

#3 02-04-2007 22:33

Grzesiek

Moderator

1997131
Skąd: Świdnik
Zarejestrowany: 28-02-2007
Posty: 574
Punktów :   

Re: Pomysly portalowe

Fajne są te przenikające bąbelki i napis ale ja by może zmienił tło na nieco bardziej stonowane bo w tym jest za dużo jaskrawych kolorów.

Za całokształ należa się brawa

Ostatnio edytowany przez Grzesiek (02-04-2007 22:34)

Offline

 

#4 03-04-2007 22:40

Elwi

Fundraiser

Zarejestrowany: 26-02-2007
Posty: 411
Punktów :   

Re: Pomysly portalowe

Pokazaliście projekt Klientowi i nic nie piszecie o reakcji, szkoda, że dowiaduję się o tym dopiero od niego. Jaki jest plan działania redakcji po swiętach?

Offline

 

#5 04-04-2007 14:25

Daniel

Administrator

1823486
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 24-02-2007
Posty: 338
Punktów :   
WWW

Re: Pomysly portalowe

klient jak zawsze niezadowolony
"Nasz plan na swieta" - ja sobie zainstalowalem mambo u siebie na kompie, chyba tez Eli to zrobie, ja robie wizje strony na swoim komputerze, z Ela dopasowujemy grafike i robimy zrzut ekranu i dajemy to na zebranie zarzadu!! Jezeli mozna to nazwac Naszym planem.


Świat jest piękny

Offline

 

#6 04-04-2007 14:32

Ela

doradcA

Zarejestrowany: 02-03-2007
Posty: 140
Punktów :   

Re: Pomysly portalowe

Ja nie miałam jak wejść na forum. Dopiero dzisiaj dostałam się do komputera z internetem. Przepraszamy Panią Prezes...  A plany na po świętach? Sami nie wiemy... Chcieliśmy umówić się z grafikiem, ale nie wie kiedy będzie miał czas. Daniel uczy się Mambo, a ja chciałabym zrobić projekt strony. Zmieniam kolory w banerze. I trzeba proces napisać, ale Marta chyba nie ma czasu.

Offline

 

#7 04-04-2007 14:33

Ela

doradcA

Zarejestrowany: 02-03-2007
Posty: 140
Punktów :   

Re: Pomysly portalowe

Swoja droga: Marta - jednak bym chciała, żebyś nam określała mniej więcej co mamy robić, bo głupio tak pracować za Twoimi plecami. A jednak coś trzeba robić. Szczególnie, że święta to taki fajny czas, kiedy bezkarnie można całymi dniami siedzieć na kompie

Offline

 

#8 04-04-2007 14:44

Elwi

Fundraiser

Zarejestrowany: 26-02-2007
Posty: 411
Punktów :   

Re: Pomysly portalowe

Może powinniśmy zrobić wywiad z kierownikami ośrodków i pozostałymi menedzerami fundacji na temat - czego oczekują od redakcji, co chcieliby zmienić, usprawnić, na ile używają portalu, pokazać im, jak mogliby korzystać z niego efektywniej... Jednym słowem zebrać opinie o tym, co myślą, że jest źle i systematycznie naprawiać. Nie podoba nam się strona, spytajmy się ich, czy mają podobne odczucia. Rozmawiając z Klientem mam wrazenie, że będzie zadowolony dopiero wtedy, gdy usługa będzie przedstawiona w takim kształcie w jakim on sam ją sobie wyobraża, a nie w takim, jak my myślimy, że będzie najlepiej. Porzućmy może na razie takie edukacyjne akcje "co się lepiej sprzeda, co przyciągnie ludzi spoza fundacji na portal" , w końcu to nie od nich dostajemy kasę... Połuchajmy o potrzebach i odpowiedzmy na nie. Póżniej zaczniemy je rozbudzać.
Nie wiem, czy tak będzie lepiej, szukam rozwiązań.
Chętnie usłyszę Wasze głosy.

Offline

 

#9 04-04-2007 18:35

Ela

doradcA

Zarejestrowany: 02-03-2007
Posty: 140
Punktów :   

Re: Pomysly portalowe

A kto ten wywiad zrobi???????????? Ale masz racje, trzeba popytac ludzi. Ale obawiam sie, ze ich krytyka nie bedzie zbyt konstruktywna... Bo krytykowac mozna cos dopiero jak sie bardzo nie podoba a ta strona jest chyba obojetna. Sama mowilas, ze juz sie przyzwyczajasz do jej wygladu i coraz bardziej Ci sie podoba... Jedyne co moze przeszkadzac to balagan na stronie i nieaktualne menu, co mnie rowniez bardzo denerwuje. Ale zapytac zawsze mozna.
A tak w ogole to nie wydaje mi sie, zeby P.Wacek skrytykowal ten baner, tylko jeden w nim element a raczej jego brak. Powiedzial, ze taki mozna nawet pokazac ludziom i nad nim dyskutowac. Ale skrytykowal co innego, ze nasz dzial skupiony jest nie tu gdzie trzeba. Nie ma procesu portalu, nie ma jakosci, nie ma zarzadzania portalem. O to mu chyba chodzilo. Bo ten baner i graficzna strona portalu niewiele go chyba obchodza. A proces pisze sie szybciej niz robi taki baner...

Ostatnio edytowany przez Ela (04-04-2007 18:38)

Offline

 

#10 04-04-2007 22:50

Grzesiek

Moderator

1997131
Skąd: Świdnik
Zarejestrowany: 28-02-2007
Posty: 574
Punktów :   

Re: Pomysly portalowe

Co do wywaidu to świetny pomysł i mysle ze mozna to rozegrac w ten sposób: na jutrzejszym zebreaniu na Topolowej o 10 zebrac opinie ludzi na tematu portalu (niech napisza na kartce co mysla o portalu), pozniej wyciagnac z tego ogolne wnioski przygotowac projekt a pozniej na reprezentatywnej grupie przeteswoac-i oni juz powiedza konkretnie co zmieniac a co sie odrazu podoba

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pwsz-zarzadzanie-2010.pun.pl www.ligatyperow.pun.pl www.granarutoonline.pun.pl www.mobileinfo.pun.pl www.301bbo.pun.pl