Doradca AM

Forum integracyjno-informacyjne Doradcy

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 14-11-2007 00:45

Daniel

Administrator

1823486
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 24-02-2007
Posty: 338
Punktów :   
WWW

Ptaki na drogach

http://www.edroga.pl/content/view/3924/ … a+ekranach
Pisze to jedynie dlatego, ze wydalo mi sie to smieszne, a zarazem zaskakujace. Szczegolnie ostatnie zdanie, ze te nakleiki maja okreslony ksztalt.

Nie martwcie sie, posprzatam po sobie!
Ale w przyszlosci jak sie zainteresujemy ekologia i u nich bedziemy prowadzic jakies dziala FR to takie rzeczy mozemy naglasniac. Oczywiscie to jest w ramach odreagiwania spotkania z panem wackiem, z ktorego wyszedlem, bez konkretow, wiedzialem chyba wiecej przed niz po.


Świat jest piękny

Offline

 

#2 14-11-2007 22:17

Asia Janusz

Fundraiser zwyczajny

2313308
Zarejestrowany: 01-03-2007
Posty: 508
Punktów :   

Re: Ptaki na drogach

No to mnie zaskoczyłeś. Ja myślałam, ze te ptaki są po to, żeby kierowca nie zasnął po drodze, bo te ptaki są na rożnych wysokościach i jak jedziesz to widzisz zmieniający się "krajobraz" , Tłumaczyłam to sobie tak, bo są też takie zielone ściany ze zmieniającymi się odcieniami zieleni. No proszę, a tu w trosce o ptactwo! Chwali im się to, nie powiem!

Offline

 

#3 15-11-2007 13:14

Elwi

Fundraiser

Zarejestrowany: 26-02-2007
Posty: 411
Punktów :   

Re: Ptaki na drogach

Widziałam to gdy jechałam do Gdańska, wydały mi się totalnie nieestetyczne, ale wtedy też myślałam, że to ma być tylko ozdoba. Brzydkie, ale może pomaga...

Offline

 

#4 15-11-2007 20:42

Grzesiek

Moderator

1997131
Skąd: Świdnik
Zarejestrowany: 28-02-2007
Posty: 574
Punktów :   

Re: Ptaki na drogach

pomag i to napeno,
widziałem kiedy reportarz chyba o tym rezyserze Krazue, ma tak duży i przeszklony dom ze musial ponakleiac te formy, bo mu sie ptaki o szyb zabijały (chodzi o to że jak 2 okna są na przeciw siebie to dl ptaków jak zwykły tunel )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ptaki.pun.pl www.internetowo.pun.pl www.dbj.pun.pl www.kareenaisaif.pun.pl www.kppolej.pun.pl