Doradca AM

Forum integracyjno-informacyjne Doradcy


#1 27-06-2007 12:27

Aga-tka

Mega doradcA

status 3655843
6912308
Zarejestrowany: 27-02-2007
Posty: 217
Punktów :   

Podziękowania

Witam całą załogę firmy doradcAM...chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować za tą roczną współpracę, a Elwirze...ech 2 lata kiedy razem tworzyłyśmy firme od podstaw właściwie jak dla mnie niezapomniny czas i doświadczenie...Szczerze, to czuję się trochę jak jedna z matek doradcAM - "dziecko" czasem niesforne i przysparzające kłopotów, ale jakże miło się patrzy jak rośnie. Naprawdę, jestem dumna z tego, że mogłam z Wami współpracować
W tym roku robiłam rzeczy, których nigdy bym się nie spodziewała np. skład gazety, myślę też, że wszyscy dużo się nauczyliśmy od siebie na wzajem. Powiem szczerze, że dzięki wyjątkowości I roku (już II), doradca z firmy 2 osobowej (tak na prawdę), urósł niesamowiecie...
Wybierając 2 firmy w OPSie, chodziło mi po głowie, gdzies tak daleko, że w końcu bede musiała z jednej zrezygnować, ale nie sądziłam nigdy, że to będzie trudne, a jest. Pozdrawiam wszystkich i liczę na owocną współpracę doradcyAM i CeduSa


Nie można rozmawiać serio z ludźmi nie mającymi poczucia humoru.

Offline

 

#2 27-06-2007 20:01

Grzesiek

Moderator

1997131
Skąd: Świdnik
Zarejestrowany: 28-02-2007
Posty: 574
Punktów :   

Re: Podziękowania

z moje strony również wielkie DIZĘKI za wszelką pomoc, no i do zobaczenia na szkoleniach bo z tego co wiem i w tym roku 2 i 3 rocznik maja je miec razem

Offline

 

#3 27-06-2007 22:23

Asia Janusz

Fundraiser zwyczajny

2313308
Zarejestrowany: 01-03-2007
Posty: 508
Punktów :   

Re: Podziękowania

Eh Agata...Dobry z Ciebie szef... CeduS ma szczęście Ale nie myśl, że tak łatwo się nas pozbędziesz W piątek mamy spotkano pożegnalno-integracyjne i nie może Cię na nim zabraknąć

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ligatyperow.pun.pl www.granarutoonline.pun.pl www.301bbo.pun.pl www.viktoria.pun.pl www.mobileinfo.pun.pl