Doradca AM

Forum integracyjno-informacyjne Doradcy

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#31 03-11-2007 11:44

Elwi

Fundraiser

Zarejestrowany: 26-02-2007
Posty: 411
Punktów :   

Re: Wiadomości

Sprawozdanie z wczorajszego (2.XI) zebrania zarządu + inne informacje i pytania:

1. Wizja, misja - w wersji elektronicznej będą już dzisiaj na mailu. Zebraliśmy w całość wyniki naszych dotychczasowych rozmów więc w zasadzie ubraliśmy tylko w słowa nasze myśli. Przy okazji zrodziły się ciekawe owoce w postaci nowych słówek

Bardzo proszę zarząd o przygotowanie pomysłów/rozwiązań na tematy:
- struktura organizacyjna, podział zadań w zarządzie, ramy swobody menedżera
- planowanie - kto, na jaki okres, w jaki sposób
- nadzór pracy, audyty
- szkolenia/motywacja/wyjazdy - kto, czy, gdzie, jak, co ile
- cele strategiczne na 2007/08 rok, propozycje przeprowadzenia konkretnych akcji

W trakcie przygotowań notujcie proszę zagadnienia/pytania, które chcielibyście zadać p. Prokopowi
Przypominam zebranie z nim jest 13.XI o godz. 19.00 

Wysyłam na maila projekt umowy, proszę zapoznajcie się z nim i dorzućcie swoje wnioski.

2. Spotkania firmy, stałe zaplanowane są na:
- środa godz. 19.00
- piątek godz. 15.00

Jako, że w tym tygodniu jest Studium proponuję, żeby zarząd zebrał się o godz. 15.00 natomiast całą firmą zobaczymy się o 17.00 Czy takie rozwiązanie Wam pasuje?

3. Student Mikołajem - 4-6.XII
- projekt plakatu - 8.XI - Ela
- pozwolenia od dziekanów - 15.XI - Daniel - może warto załatwić to troszkę wcześniej?
- informacja o zbiórce prac na Topolowej umieszczona na stronie AM - 5.XI - Ela. Daniel
- informacja o akcji na stronie AM - cele, kiermasze - gdzie, kiedy - 25.XI - Ela, Daniel
- Radio - poszukiwanie kontaktów, umówienie na spotkania - Grzesiek (audycje - początek grudnia)
- przygotowanie materiałów promocyjnych o FSD, w tym nasza marka Doradca - 14.XI Kamila
- sala na koncert - 6.XI - Elwira

4. Informator
- newsletter do wydania listopadowego będzie na mailu w niedzielę, teraz przygotowuję listę wysyłki, jeśli chcecie dorzucić do niej jakiś mail - może Ty Grzesiu? - wysyłajcie mi proszę adresy mailem
- od redakcji - 4.XI - Daniel
- baner Student Mikołajem - 4.XI - Ela
- baner reklama w Informatorze - 4.XI - Ela
- baner - poradnik przedsiębiorcy - 3.XI - Elwira
- lista wysyłki Informatora - uaktualnienie - 5.Xi -Asia
- sponsor kopert - 6.XI - Asia, Daniel

Pozostałe czynności wg plany wydawniczego

5. strona internetowa MM
- Ela, Daniel, czy napisaliście do Marcina, kiedy umówiliście się na spotkanie?

6. Biesiada
- propozycje?

Pytanie - jak wam idą te prace, czy są jakieś problemy, ktoś potrzebuje pomocy?

Pozdrawiam i życzę udanego dnia!

Offline

 

#32 03-11-2007 12:53

Asia Janusz

Fundraiser zwyczajny

2313308
Zarejestrowany: 01-03-2007
Posty: 508
Punktów :   

Re: Wiadomości

JA mam problem. Nie udało mi się skontaktować z radiem eR. Kobieta, do której kontakt dała nam Ela już nie pracuje w radiu. A jak dzwonie tam na ich numer stacjonarny to nikt nie odbiera. Co w takim razie?

Offline

 

#33 03-11-2007 15:25

Elwi

Fundraiser

Zarejestrowany: 26-02-2007
Posty: 411
Punktów :   

Re: Wiadomości

Spróbuj jeszcze na któryś z tych telefoinów:

redakcja
tel. (81) 527 55 11
fax (81) 527 98 42
redakcja@radioer.pl

antena
(81) 527 45 55
radio@radioer.pl

sekretariat
tel./faks (81) 527 85 86
sekretariat@radioer.pl

reklama
tel./fax (81) 527 55 90
reklama@radioer.pl

Może mailem?
http://www.radioer.pl/audycje.php/niedz … adu/email/

Offline

 

#34 06-11-2007 21:37

Elwi

Fundraiser

Zarejestrowany: 26-02-2007
Posty: 411
Punktów :   

Re: Wiadomości

Przypominam o jutrzejszym zebraniu (godz. 19.00) Dziękuję całej ekipie informatora za kolejny numer, moim zdaniem macie to już we krwi. Co do planów, można pomyśleć o jakimś gadżecie czy innym  dodatku na święta. Piszę o tym, tylko po to aby pobudzić kreatywność Każdy pomysł czy marzenie jest dobre, trzeba tylko postarać się, aby je zrealizować. Przecież nie ma dla nas rzeczy niemożliwych...?
Hmm no jedna jest, rozmawiałam z dyrektorem Chatki i niestety cały grudzień odpada. Bardzo mnie o przygnębiło, ale może uda nam się jeszcze coś wymyślić.
Plakat na Studenta - kolorystyka bardzo fajna, zastanawiałabym się tylko nad rozmieszczeniem logo i układem fotki w gwiazdce

Do zobaczenia jutro,
Dobrej nocy

Offline

 

#35 07-11-2007 21:11

Elwi

Fundraiser

Zarejestrowany: 26-02-2007
Posty: 411
Punktów :   

Re: Wiadomości

Sprawozdanie z dzisiejszego zebrania 7.XI

1. Student Mikołajem
Najważniejszą teraz sprawą jest pozyskanie jak największej ilości prac, uderzamy do znajomych, prosimy ich, żeby pociągali mikołajkowy łańcuszek, uruchamiali swoje kontakty:

Fundacja Ochrony i rozwoju twórczości ludowej - Elwira
Koło Fotografików - Ela
PL - Daniel
Wydz. Artyst - Asia
Ania Rzucidło, Jasiek - Elwira

To tylko część z naszych znajomych, może szukanie zacznijmy od przejrzenia książki w telefonie?!

Od przyszłego wtorku chodzimy na spotkania aegee - musimy pracować na współpracą i przedstawić się z jak najlepszej strony

Rozpoczynamy na forum AM wątek o pozyskiwaniu prac - Daniel

2. Biesiada
Rozpoczyna się o 17.00. Nasza firma będzie miała za zadanie przygotować scenę wybraną prezz Sylwię Pyzik
Zdjecia z biesiady robi Daniel
Kto pisze artykuł?

3. Portal
Redakcja przegląda artykuły z Informatora celem wybrania tych, które nadają sie na portal
Zmiany w menu

4. Strona int Doradcy - dogranie z lubmanem - 11.11

5. Następne zebranie - piątek godz. 16.00

6. Studium
Kto pisze artykuł?

7. Asiu, pan Darek naświetlił mi Twoje sukcesy, jestem pod wrażeniem! Co do spostrzeżeń z akcji dzwonienia chętnie wszyscy posłuchamy !!!

Offline

 

#36 07-11-2007 21:30

Asia Janusz

Fundraiser zwyczajny

2313308
Zarejestrowany: 01-03-2007
Posty: 508
Punktów :   

Re: Wiadomości

Czy sukcesy to się okaże jak nam przyslą koperty ;P Mam pytanie odnośnie piątku. Czy zarząd spotyka si o 15? O 16.45 mam zajęcia z angielskiego( strasznie mi to wszystko dezorganizuje) wiec jesli 16 to byłabym tylko chwile

Offline

 

#37 08-11-2007 22:40

Elwi

Fundraiser

Zarejestrowany: 26-02-2007
Posty: 411
Punktów :   

Re: Wiadomości

Wszyscy będziemy o 16.00 Słabo, że Cię nie będzie. Oczywiście rozumiem tę sytuację, ale mimo wszystko szkoda, bo inaczej pracuje się całym zespołem, szczególnie na takim etapie kreowania rozwiązań zasadniczych. Pozdrawiam

Offline

 

#38 09-11-2007 00:03

Daniel

Administrator

1823486
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 24-02-2007
Posty: 338
Punktów :   
WWW

Re: Wiadomości

watek na forum rozpoczety, w ogole, portal tetni zyciem, dwa dni temu dodal arykul na studium, a juz jest na szarym koncu. kurcze jeszcze biesiady zapomnialem dodac. Oj jutro dodam. Niech ludzie troche poczytaja.  Zapraszam na forum. Jakos nie chce mi wyswietlac na tym bocznym pasku na portalu, ze napisalem nowy post. Ale nic!


Świat jest piękny

Offline

 

#39 20-11-2007 11:46

Asia Janusz

Fundraiser zwyczajny

2313308
Zarejestrowany: 01-03-2007
Posty: 508
Punktów :   

Re: Wiadomości

Coś się stało ze skrzynkami doradcy i informatora- nie ma żadnych maili!!! Czyżby ktoś znów sobie ściągnął na Outlooka?? Mam nadzieje, że to sie da odwrócić.

Offline

 

#40 20-11-2007 11:59

Daniel

Administrator

1823486
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 24-02-2007
Posty: 338
Punktów :   
WWW

Re: Wiadomości

Na doradcy maili jest duzoo!!! Mozliwe, ze to u Ciebie jakis blad sie pojawil


Świat jest piękny

Offline

 

#41 20-11-2007 11:59

Asia Janusz

Fundraiser zwyczajny

2313308
Zarejestrowany: 01-03-2007
Posty: 508
Punktów :   

Re: Wiadomości

hmmm. sprawdzę jeszcze raz.

Offline

 

#42 22-11-2007 21:45

Elwi

Fundraiser

Zarejestrowany: 26-02-2007
Posty: 411
Punktów :   

Re: Wiadomości

Wyjazd do wawy - 8:45 Plac Zamkowy, weźcie ze sobą pieniądze, płacimy w autokarze

Koncert niedzielny - bilety mamy za darmo, kto idzie? czy możecie pomóc przy organizacji i być w niedzielę 16:00 w chatce?

Jutro będę na Topolowej od 14.30

Dzwoniła do mnie pani z Gazety Wyborczej i przez tel opowiadałam jej o akcji, dałam jej też namiary na kierowników ośrodków, pewnie ich też przemagluje

Offline

 

#43 23-11-2007 10:18

Grzesiek

Moderator

1997131
Skąd: Świdnik
Zarejestrowany: 28-02-2007
Posty: 574
Punktów :   

Re: Wiadomości

zapraszam do lektury art w lubelskim dodatku Gazety  w piatek maja najwiekszy nakład

Offline

 

#44 01-12-2007 15:15

Asia Janusz

Fundraiser zwyczajny

2313308
Zarejestrowany: 01-03-2007
Posty: 508
Punktów :   

Re: Wiadomości

Moi drodzy!
Nie ukrywam, że ostatnia rozmowa z p. Wackiem podłamała mnie trochę. Nie dlatego, że był na mnie zły. Dlatego, że jego sposób myślenia mnie przeraża. Jeden wielki chaos, on jest jak chorągiewka na wietrze. Nie wiem jakie fundacja ma dokładnie problemy i czy to jest po prostu kwestia końca roku czy to jakiś poważniejszy krach ale dziwi mnie, że p. Wacek nie mówi o tym wprost tylko wytyka nam, że nie działamy.
1. Uznał, że nie robimy nic i był głuchy na nasze wyliczanie, co zrobiliśmy przez ost. miesiąc.
2. Uważa, ze zamiast pracować bawimy się w akcje.
3. Zagroził, ze p. Prokop przestanie chcieć się z nami spotykać jeśli dalej będziemy puszczać mimo uszu ich pomysły warte 10.000 zł("firma wrażliwa społecznie"), a na spotkania będziemy przychodzić nieprzygotowani, bez żadnych dokumentów.
4. Powiedział też, że mógłby zlecić robienie Informatora profesjonalnej firmie. Na końcu języka miałam: "Proszę bardzo, my nie mamy nic przeciwko". Powstrzymałam się w sumie ze strachu.

Nie wiem czy jest sens przytaczać tu całą rozmowę, z resztą Ela i Daniel też w niej uczestniczyli, a Kamila miała relację na gorąco
Trzeba teraz ustalić coś na następne zebranie z nimi.
Ja zaproponowałam panu Wackowi, ze my przedstawimy naszą wersję doradcy: czym i kiedy chcemy się zajmować, czego oczekujemy od Fundacji i co mamy jej do zaproponowania.
Przygotujmy strategie, harmonogram i umowy w wersji perfekcyjnej. Myślę, ze powinniśmy jak najszybciej podpisać umowę na Studenta Mikołajem. Niech nie mówią, że nie sporządzamy żadnej dokumentacji.
Trzeba uświadomić p. Wackowi, że mamy prawo do własnych pomysłów i mogą być one dużo bardziej trafione niż jego.
Najważniejsze jest jednak byśmy opracowali spójną politykę kontaktu z Zarządem Fundacji i wszyscy się do niej stosowali. Inaczej bardzo szybko uda sie p. Wackowi nas rozbić, mimo, ze pewnie nie ma takich zamiarów.

Offline

 

#45 02-12-2007 16:25

Ela

doradcA

Zarejestrowany: 02-03-2007
Posty: 140
Punktów :   

Re: Wiadomości

Ponadto ciągle nam mówi, że mamy być prawdziwą firmą a nie bawić się w firmę a tak nas nie traktuje! Mamy być prawdziwą firmą fundraisingową a nikt nie raczy nas informować o fundraisingu fundacji...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kppolej.pun.pl www.ptaki.pun.pl www.dbj.pun.pl www.internetowo.pun.pl www.kareenaisaif.pun.pl