Doradca AM

Forum integracyjno-informacyjne Doradcy

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#61 23-01-2008 10:17

Elwi

Fundraiser

Zarejestrowany: 26-02-2007
Posty: 411
Punktów :   

Re: Spotkania Firmy

Hej, nie sądziłam że to mnie aż tak ruszy, ale dzisiaj pół nocy nie spałam. Chyba za bardzo biorę do siebie to co się dzieje z nami, z Doradcą. Mimo iż - jak sądzę - wczorajsza decyzja pana Wacka podjęta została zupełnie ad hoc to wydaje mi się najrozsądniejsza. Z mojego punktu widzenia, oceniając dotychczasowego dokonania i w ogóle własne zdolności kierownicze uważam, że lepiej będzie jeśli zajmę się mniejszą działką, tj zbiórkami. Nie potrafiłam objąć wszystkich naszych działań, ciągle czułam że coś wymyka mi się spod kontroli, że nie mam całościowej wizji, nie potrafię wpłynąć na Was mobilizująco, ciągle zmieniam zdania. Liczę, że taka zmiana bedzie przede wszystkim szansą dla Was, a ja poczuję się wreszcie trochę spokojniejsza. Wiem, że, o ile odpowiadają Wam zaproponowane stanowiska, to każdy potrafi zorganizować według nich świetne przedsięwzięcia.
Jakby nie ułożyły sie teraz sprawy chciałabym, żeby relacje między nami pozostały niezmienione i proponowałabym raczej wybrać się gdzieś razem, porozmawiać na bardziej przyjaznym gruncie po spotkaniu na Topolowej.

I jeszcze odnośnie balu - teraz zależy mi na nim jeszcze bardziej, bo to może ostatnia nasza wspólna rzecz. Mam nadzieję, że wyjdzie dobrze

Daniel,
- spytaj p. Darka, czy nie potrzebuje pomocników oraz p. Gosię o pomoc w kuchni podczas balu.
- ustal sposób dojazdu do Motycza w piątek i w sobotę - w piątek dopytamy się pierwszaków czy nie wchodzi może w grę dodatkowe auto
- oczywiście pliki do zaproszeń byly w psd, tylko mialy ikonkę photoshopa i zapomniałam, ze można to również otworzyć w corelu ;p

Ela, Daniel,
- wyślijcie mi proszę plan balu uwzględniający rozrywkę i kuchnię razem z rozpisanymi godzinami, weźcie go też ze sobą na zebranie w piątek

Asiu,
- czy udało się pozyskać jakieś materiały do dekoracji za free?
- na jakim etapie jesteście z dekoracją?

Grzesiu,
- skontaktuj się z ludźmi z Łęcznej - z tego co wiem, panuje tam niejaka p. Inka, która zawsze przyjeżdża na bal i zabiera sporo młodych
- dopinamy kwestię zbierania pieniędzy

Do wszystkich
- skontaktujcie się z Waszymi pomocnikami, żeby koniecznie zjawili się na zebraniu w piątek - musimy się skoordynować - szczególnie na piątek i sobotę
- na bal można zapraszać znajomych spoza OPSu - koszt 30 zł

Czy ktoś potrzebuje pomocy?

Dobrego dnia!

Offline

 

#62 23-01-2008 21:37

Daniel

Administrator

1823486
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 24-02-2007
Posty: 338
Punktów :   
WWW

Re: Spotkania Firmy

Elwira, pani Inka chyba jest z Krasnika! Tyle sie dowiedzialem, siedzac u pana Darka.
Pan Darek dzisiaj do mnie dzwonil, i podobno jest nagrany pan z Dalimeksu, i chyba w poniedzialek z Asia na zakupy pan Darek bedzie jechal. Wiecej bede wiedzial jutro.

Co do mnie w doradcy, hmm? nie mam miejsca teraz, napewno nie chce sie zajmowac firma wrazliwa spolecznie, jesli p. Wacek bedzie nade mna czuwal. Tak wczesniej mialem duze opory do niej. Poza tym dla mnie decyzja pana Wacka byla bardzo dla nas niesprawiedliwa. Przeciez mial nam pomoc nad strategia jednego produktu, jak nie bedziemy sobie dawali rady. Poza tym sam z Toba ustalil strategie, co i jak mamy robic. I teraz mu sie cos zmienilo.

Teraz o Tobie Elwira!! Jak dla mnie ostatnio otrzasnelas sie, poczulem sie kierowany przez Ciebie i kontrolowany. Przepraszam, ze musialas dopominac sie o rzeczy ktore powinniem Ci wczesniej oddac! I mam jeszcze jedna wiadomosc, nie wiem czy sie ucieszysz! Mozesz na Nas liczyc w zbiorkach! Ja moge robic nawet co tydzien zbiorke!

Mam jeszcze jedna propozycje wspolpracy!  Co do interegu. Okazalo sie, co Ci wspominalem, ze z ulotkami nie jest tak jak bysmy chcieli. To dzisiaj mam juz pewnosc na czym stoi. Na ulotki planuja CALE 200 zl!!! Co smieszniejsze w tej rozpisce nic nie ma o druku ich. Ale to nic, te 7 500 tysiac jest nadal aktualne, tylko okolo maja, bo te 7500 zl jest na projekt druk broszur, po skonczynym projekcie. Ale to wciaz nie to co chcialem powiedziec. Mamy mozliwosc przeprowadzenie 3 szkolen dla interegu. Troche tych godzin wychodzi. Nie pomyle sie jak w sumie wyjdzie ok 50 godzin szkolen. Tylko musze wiedziec czy moge na Was liczyc, sa do zrobienia szkolenie z: obrobka zdjec w w projektowaniu stronn www. Tym bym sie ja mogl z Ela zajac. Jest tez cos o main maping, i obsluga jakiegos programu do tego stosowana do zarzadzania. Pani Monika ma jakas dobra ksiazke. I jeden cykl szkolen o e marketingu, e biznesie i e handlu, bodajze, w piatek bede mial dokladna rozpiske.


Świat jest piękny

Offline

 

#63 23-01-2008 21:39

Daniel

Administrator

1823486
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 24-02-2007
Posty: 338
Punktów :   
WWW

Re: Spotkania Firmy

dodam jeszcze do scislosci, nie jest do konca ustalona stawka za szkolenie. na razie jest to ok 50-80 zl za godzine!


Świat jest piękny

Offline

 

#64 24-01-2008 00:24

Grzesiek

Moderator

1997131
Skąd: Świdnik
Zarejestrowany: 28-02-2007
Posty: 574
Punktów :   

Re: Spotkania Firmy

czyli mam rozumiem, że nie chcecie się sodkac 0,5h przed zebraniem balowym?
odpiszcie!!

Offline

 

#65 24-01-2008 10:05

Asia Janusz

Fundraiser zwyczajny

2313308
Zarejestrowany: 01-03-2007
Posty: 508
Punktów :   

Re: Spotkania Firmy

Czytam, czytam  oczom nie wierzę. Mam przez to rozumieć ze nasza firma została rozwiązana?W  piątek mam egzamin do 15  możliwe ze się przeciągnie, więc nie będzie mnie na zebrani balowym. Przed zebraniem tym bardziej nie mogę se spotkać. jestem za tym, żeby gdzieś razem pójść po spotkaniu  spokojne porozmawiać. Jak na razie to nic nie rozumiem.
Co do bal. W pon jadę z P. Darkiem do sponsorów  wtedy rozdysponuję materiały tym którzy mają zrobić coś przed balem (juz wiedzą kto co). Sporządzce pewną listę pomocy na piątek  sobotę. Nie wiem co z projektorem. Nie dzwoniłam w końcu do p. Wacka.... A teraz w obliczu tego co sobie tu poczytałam, trochę się boję. Może coś wiecie na ten temat?

Ostatnio edytowany przez Asia Janusz (24-01-2008 10:12)

Offline

 

#66 24-01-2008 10:27

Elwi

Fundraiser

Zarejestrowany: 26-02-2007
Posty: 411
Punktów :   

Re: Spotkania Firmy

Daniel, cieszę się, że co do zbiórek mogę na Ciebie liczyć. Asiu to co piszemy wygląda przerażająco, ale moim zdaniem w rzeczywistości takie nie jest. Sama będziesz miała większą swobodę ruchów. Kwestia Interregu - muszę jeszcze trochę pomyśleć. Śmiesznie wyszło z tymi ulotkami, 200 zł?! No ale nic.

Asiu, bardzo niedobrze, ze nie będzie Cię w piątek na zebraniu. Boję się o dekoracje, na jakim jesteście etapie? Jakie planujesz działania? Co mam przekazać ludziom którzy Ci pomagają? Umówić Was na jakieś spotkanie czy sama to zrobisz?

P. Inka jest rzeczywiscie z Kraśnika, przepraszam za pomyłkę. Numer do niej to 504 130 840 Grzesiek skontaktuj się z nią w sprawie jej i jej podopiecznych obecności na balu i oczywiście namawiaj!
dodatkowy kontakt Anna Nowicka - opiekunka z Łęcznej - do niej też należy wykonać telefon w tej samej sprawie. Podobnie - Gośka Ostrowska z teatru i Magda z Bliźniaka - może będą miały ochotę pójść - dla nich koszty 25 zł. Możesz ewentualnie spytać się o działających u wszystkich wyżej wolontariuszy w wieku studenckim czy około studenckim

Spotkajmy się planowo o 15.00, później możemy gdzieś ruszyć o ile będą chęci. Asiu, damy Ci znać, gdzie idziemy, pewnie wylądujemy gdzieś w centrum.

Ela, co u Ciebie? jak sesja, zdrówko?

Dobrego dnia!

Offline

 

#67 24-01-2008 10:46

Grzesiek

Moderator

1997131
Skąd: Świdnik
Zarejestrowany: 28-02-2007
Posty: 574
Punktów :   

Re: Spotkania Firmy

Właśnie sie dowiedziałem, że przełozyli mi kolowium z dzisiaj na jutro 12 lub 15, moze sie wieć zdarzyć że nie bedzie nie na spotkaniu balowym i dodatkow spoźnie się na to z Wackiem, dam znac jak bede wiedział coś na 100%

Offline

 

#68 24-01-2008 16:05

Asia Janusz

Fundraiser zwyczajny

2313308
Zarejestrowany: 01-03-2007
Posty: 508
Punktów :   

Re: Spotkania Firmy

Jest też zebrane z p. Wackiem? Spytajcie go o ten rzutnik bo nie mam siły do niego dzwonić. A myślę, że można go spytać na żywo.

Co do dekoracji: ludzie wiedzą kto co ma robić, nie mają tylko materiałów, a te będą w poniedziałek. Przekaż im to Elwi i powiedz, ze napiszę im o której w pon. mają się zgłosić na jezuicką po materiały. najbezpieczniej powiedzieć, że to będzie po południu. Ja w poniedziałek po drukuję kadry z filmów. Przekaż też, że na poniedziałek mają tez być plakaty filmowe z ludźmi z opsu.

Trzeba tylko ustalić kto dokładnie może przyjechać w piątek, a kto w sobotę i o której w piątek jedziemy? To najważniejsze sprawy. Resztę omówimy między sobą.

Offline

 

#69 24-01-2008 18:39

Grzesiek

Moderator

1997131
Skąd: Świdnik
Zarejestrowany: 28-02-2007
Posty: 574
Punktów :   

Re: Spotkania Firmy

kolokwium mam o 12 wiec powinienem byc na czas

Offline

 

#70 24-01-2008 20:51

Daniel

Administrator

1823486
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 24-02-2007
Posty: 338
Punktów :   
WWW

Re: Spotkania Firmy

0-81) 747-48-59 do jest numer do blizniaka, pracuja od 15 do 19, pani Magda jest instruktorem, to napewno ja tam zastaniesz.
Ja pewnie znowu sie spoznie bo jak zwykle przedluzy mi zajecia o godzine.

Asiu w sobote jestesmy umowieni na godzinna lekcje tanca? Jestes zainteresowana??
Wtedy bedziemy dokladnie wiedzieli czy bedzie pokaz, czy nie o okazalo sie ze wystepuja juz 2 lutego.
W sobote rowniez mamy spotkanie z Michalem Czakonem dokladnie o 15. Lekcje jest o 13 na mosirze.

Elwira ciesze sie, ze sie cieszysz. Ela tez sie tam pisze!


Świat jest piękny

Offline

 

#71 24-01-2008 21:20

Asia Janusz

Fundraiser zwyczajny

2313308
Zarejestrowany: 01-03-2007
Posty: 508
Punktów :   

Re: Spotkania Firmy

Jasne , że jestem zainteresowana Sobota, 13, Mosir. będę na pewno

Offline

 

#72 24-01-2008 21:26

Daniel

Administrator

1823486
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 24-02-2007
Posty: 338
Punktów :   
WWW

Re: Spotkania Firmy

To jest dokladnie klub Atleta, i chcemy im zaplacic normalna stawke za ta lekcje, czyli wyjdzie 15 zl na glowe. Takie ceny sa w lublinie podobno 50 zl za osobe.


Świat jest piękny

Offline

 

#73 24-01-2008 22:55

Asia Janusz

Fundraiser zwyczajny

2313308
Zarejestrowany: 01-03-2007
Posty: 508
Punktów :   

Re: Spotkania Firmy

Super Godzina rock'n'rolla za 15 zł! Może się więcej nie powtórzyć, a roztańczona jestem teraz jak rzadko kiedy

Offline

 

#74 26-01-2008 19:54

Ela

doradcA

Zarejestrowany: 02-03-2007
Posty: 140
Punktów :   

Re: Spotkania Firmy

Asiu, a czemu te plakaty mają być już na poniedziałek? Powiedzieliśmy ludziom, żęby były na piątek rano już gotowe to je przed wyjazdem wydrukujemy. Daniel nie przeczytał Twojej informacji, więc ustaliliśmy po swojemu. Przepraszam. Ale chyba nic się nie stanie...

Offline

 

#75 28-01-2008 21:33

Daniel

Administrator

1823486
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 24-02-2007
Posty: 338
Punktów :   
WWW

Re: Spotkania Firmy

Ela proponuje, aby srode spotkanie w sprawie balu zrobic troche wczesniej, bo nie mamy juz zajec, jedynie egzaminy, wiec o 17?? Co Wy na to??


Świat jest piękny

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.torcida-zaborze.pun.pl www.interprzestrzen.pun.pl www.survival.pun.pl www.benten.pun.pl www.importtuning.pun.pl